Intencje mszalne od 02 do 08 listopada 2020

Poniedziałek, 02 listopada

  • 10.00 za zmarłych Parafian
  • 18.30 ++ Franciszek, Kazimierz, Benigna, Nikodem Sobek, ich rodzice, zm. z rr. Sobek, Nowak, Janas, przewoźny, dusze czyśćcowe
  • 20.00 za zmarłych parafian

Wtorek, 03 listopada

18.30 + Tadeusz i zm. z rr. Dudów i Rudnickich

Środa, 04 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; przez ręce MB Nieust. Pomocy o szczęśliwe rozwiązanie dla Marty; ++ Urszula, Józef, Andrzej Piechota, Stanisław Kalinowski, Maria Matuszewska, Jerzy Rutkowski, Jan Tomelka – od sąsiadów; ++ Zenon Dreger i rodzice: Rozalia i Czesław – od kuzynek Jadzi, Maryli i Hanki z rr.; ++ Kazimiera(f), Henryk Koput – od Jadwigi i Józefa Stępień; + Kamil Nowak – od Angeliki Rost z rodzicami; + Marek Jeger – od r. Wenz; ++ Józef w 2. r śm., Anna Samoląg

Czwartek, 05 listopada

18.30 1) ++ Jan Bogacki, rodzice obu stron, bracia: Henryk, Marek, siostry: Maria, Krystyna, Aleksandra(f), Stefania, szwagrowie;            2) o święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie oraz w int. dusz czyśćcowych

Piątek,06 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. dusz czyśćcowych; + Kamil Nowak – od s. Uli z r.; ++ zm. z rr. Pukackich, Zielińskich, Gulczyńskich i Krzyżaków; + Barbara Czarna w 1. r. śm., Barbara, Urszula, Melania, Alfons Bąkowscy

Sobota, 07 listopada

18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 08 listopada

  • 07.30 ++ Szczepan, Urszula Kuszak, dusze czyśćcowe
  • 09.00 ++ Gabriela w 26. r. śm., Czesław Zdarta
  • 10.30 + Jan Owczarz – od syna Andrzeja z żoną i dziećmi
  • 12.00 za Parafian
  • 18.30 ++ zm. z rr. Jeszke, Jaruszewskich, Hierowskich, Dudów, Skórów, Śmigielskich, Szopów, Tatarskich, Anna Morzy, Dominik Przybył, Marek Gralewicz