Intencje mszalne od 05 do 11 października 2020

Poniedziałek, 05 października

18.30 ++ Walentyna, Józef Siekierscy, Jerzy Wojciech, Józef, Maria Starosta

Wtorek, 06 października

18.30 ++ Eugeniusz Wojtowicz, Jan Przybylski

Środa, 07 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; o zdrowie dla dzieci i dla siostrzeńca; + Piotr Domitrz w r. śm.; + Tadeusz Dorna w 14. r. śm.; + Stefan Mysior – od r. Majorczyków; + Stanisława(f) Wieruszewska w 5. r. śm., zm. z r.; + Marian Szymański – od Wiesława Kubiaka; + Czesława(f) Grzesiak – od Elżbiety Dyszkant; + Wojciech – od Kasi i Adama z r.; + Krystyna Przybylak-Kojda z 1. r. śm. – od s. Tomasza z r.; ++ Henryk Dyszkant, Wanda, Mieczysław Czereś, Antoni Dyszkant, Janina Hendżak; ++ Urszula Bakowska w 14. r. śm., Barbara, Melania, Alfons Bąkowscy, Barbara Czarna; ++ Stefan Włodarczak w 5. r. śm.; + Bogumił Popielski w 1. r. śm., Dominik, Pelagia, Melania, Aniela, Stefan; ++ Tadeusz w 10. r. śm., Jan Przybylscy, zm. z rr. Przybylskich, Raszewskich, Krzyżanek i Fiedeń, Józefa(f), Anna, Ludwik, Melcer, zm. z rr. Zimniewskich i Kolasińskich, Stanisława(f), Józef Jandy, zm. rodzice i rodzeństwo, Henryk Świętek, Stanisława(f), Józef Jaworscy, Krystyna, Stanisław Wójtowicz, Grzegorz Pokrywczyński, Klementyna, Jan Drozdowscy

Czwartek, 08 października

18.30 o święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i w int. dusz czyśćcowych

Piątek, 09 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; z ok. 21. r. ślubu z podz. i prośbą; w int. Teodora w 1. r. ur. z podz. i prośbą o potrzebne łaski, Boże błog.i opiekę Maryi; + Marian Szymański – odc. Małgorzaty z r.; + Czesława(f) Grzesiak – od Stanisławy Grzesiak z r.; ++ Maksymilian, Halina, Jan i zm. z r. Dudów, Franciszek i z m. z r. Stępczyńskich

Sobota, 10 października

18.30 1) ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z rr. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, Wieczorek, dusze czyśćcowe; 2) z ok. 26. r. ślubu Karoliny i Zbigniewa z podz. prośbą oraz 21. r. ślubu Karoliny i Marka z podz. i prośbą

Niedziela, 11 października

  • 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  • 09.00 ++ Teresa, Jan, Lucja, Władysław Karaś
  • 10.30 ++ Mateusz Tomikowski, Marian Cyprowski, Janina Cyprowska, zm. z rr. Tomikowskich i Cyprowskich
  • 12.00 ++ Michał, Mirosław Opałka – w r. śm.
  • 18.30 + Krystyna Knaś w 4. r. śm.