Intencje mszalne od 07 do 13 grudnia 2020

Poniedziałek, 07 grudnia

 • 17.00 Roraty
 • 18.30 1) + Jan Tomelka – od s. Rafała z r.; 2) + Adam Paszkowski – od rodziców

Wtorek, 08 grudnia

 • 09.00 + Czesław Szczechowiak w 8. r. śm.
 • 17.00 Roraty
 • 18.30 ++ Marianna, Michalina, Michał Sobczak

Środa, 09 grudnia

Czwartek, 10 grudnia

 • 17.00 Roraty
 • 18.30 + Józef Kałużny – od żony

Piątek, 11 grudnia

 • 17.00 Roraty
 • 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. dusz czyśćcowych; + Adam Paszkowski – od kuzynki Kasi z Dawidem; + Czesława(f) Wenz – od r. Kabacińskich i Jabłońskich; + Waldemar Osiński z ok. im. – od żony z r.; + Jan Kiejnih – od pracowników firmy FARGO; + Kazimierz Śmigielski; ++ Łukasz, Tomasz, Paweł Starzonek, Izabela, Józef, Marek Kropacz

Sobota, 12 grudnia

18.30 1) ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, Wieczorek, dusze czyśćcowe; 2) ++ Józef w 2. r. śm., Bogumiła(f) Różalscy, Helena Maćkowiak-Różalska – od s. Irka z r.

Niedziela, 13 grudnia

 • 07.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin
 • 09.00 ++ Anna, Józef Szymkowiak, zm. z r. Rozmiarków, Grzegorz Maciejewski
 • 10.30 ++ Helena w 2. r. śm., Kazimierz w 10. r. śm. Czerwińscy, Jacek Staszewski w 1. r. śm.
 • 12.00 ++ Roman z ok. ur., Stefan w 35. r. śm. Piotrowscy
 • 18.30 ++ Otylia, Stefania, Daromiła, Jan Zamysłowscy