Intencje mszalne od 07 do 13 września 2020

Poniedziałek, 07 września

18.30 + Zofia Jandy z podz. za szlachetne i kochane serce – od r. Szymczaków

Wtorek, 08 września

18.30 + Halina Rozmiarek – od męża

Środa, 09 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. Agnieszki i Krzysztofa w 25. r. ślubu z podz. i prośbą; z ok. ur. z podz. i prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla całej r.; ++ Tadeusz, Jan Przybylscy, Józefa(f) Melcer, Henryk Świętek, Katarzyna, Józef Rajczak, Jan, Waleria Nowak, Szczepan Nowak, Teodozja Szober; ++ Walenty, Joanna, Edmund Michalscy, Katarzyna, Łucja, Bogdan Kobyła, Wiesław Kania, Zofia, Genowefa, Walenty, Leonard, Władysław Kabacińscy; + Przemysław Pomian – od r. Bydlińskich i Lambryczaków; + Tadeusz Kawicki – od chrześniaczki Moniki; ++ Marian, Szczepan Kawiccy; + Wiesława(f) Bujalska w 9. r. śm.; + Marian Szymański – od żony Anny; + Zygmunt Keller – od żony; + Czesława(f) Grzesiak – od Krystyny Jandy i r. Stasiaków

Czwartek, 10 września

18.30 + Tadeusz Frankiewicz – od c. Magdaleny z r.

Piątek, 11 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; + Marian Szymański – od r. Ratajczaków; + Bogumił Popielski, dziadkowie obu stron, Józef, Helena, Marek Bączyk, Agata, Weronika Nowackie; ++ Alojzy, Józef Perz, Wojciech Markiewicz, zm. z rr. Perzów i Markiewiczów; + Czesława(f) Grzesiak – od s. Leszka z żoną Dorotą

Sobota, 12 września

 • 15.00 Duży Kościół: I Komunia
 • 15.30 Mały Kościół: Msza ślubna
 • 16.30 Duży Kościół: I Komunia
 • 18.30 na Cmentarzu: ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z rr. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, Wieczorek, dusze czyśćcowe

Niedziela, 13 września

 • 07.30 Mały Kościół: W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin
 • 09.00 na Cmentarzu: ++ Józef Wenz w 34. r. śm., Maria, Jan Gabriela, Woźny, Maria, Adam Leśniewscy
 • 10.00 Duży Kościół: I Komunia
 • 10.30 na Cmentarzu: w 11. r. ślubu Pauliny i Romana z podz. i prośbą
 • 12.00 Duży Kościół: I Komunia
 • 12.00 na Cmentarzu: Krystyna, Stanisław Gil – od rodziny
 • 18.30 Duży Kościół: + Walenty Michalski z 15. r. śm. – od żony Danuty z synem Rafałem