Intencje mszalne od 09 do 15 listopada 2020

Poniedziałek, 09 listopada

18.30 + Stanisław Robak w r. śm. – od s. Rafała z r., + Tadeusz Frankiewicz – od córki z r.

Wtorek, 10 listopada

18.30 w int. Katarzyny z ok. ur. z podz. i prośbą

Środa, 11 listopada

10.00 w intencji Ojczyzny

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; ++ Józefa(f) w 6. r. śm., Stanisław Michalscy; + Kamil Nowak – od s. Agnieszki z r.; ++ Aniela, Antoni Toczek, Jan, Bronisława(f), Irena Bylińscy, Władysława(f), Józef Perz, Łukasz Łeszyk; ++ Genowefa w 13. r. śm., Franciszek, Zbigniew, Lech, Jerzy, Barbara, Leszek Jaworscy, dusze czyśćcowe

Czwartek – 12 listopada

18.30 + Władysława(f) Krzemińska w 11. r. śm.

Piątek, 13 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. dusz czyśćcowych; w intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin+ Kamil Nowak – od r. Augustyniaków z Bytkowa; + Edward Kaźmierczak w 45. r. śm.; + Stanisław Nowak z ok. ur. i im.; + Marek Jeger – od rr. Przybylskich, Kożuchowskich i Kaźmierczaków

Sobota, 14 listopada

18.30 ++ Stanisław Majorczyk z ok. im., Bogumiła(f) Kasprzak, zm. rodzice i rodzeństwo obu stron

Niedziela, 15 listopada

  • 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  • 09.00 + Stanisława(f) Mazurek z ok. im. i ur.
  • 10.30 ++ Anna w 16. r. śm., Alojzy Roszak, Helena, Jan Kortus, marian, marta, Zygmunt Braniewicz, zm. dziadkowie
  • 12.00 ++ Stanisława(f) z ok. im., Franciszek Garcarek, Maria Kachel
  • 18.30 ++ Danuta, Daniel – od Scholi Liturgicznej, Tadeusz Walczak