Intencje mszalne od 19 do 25 października 2020

Poniedziałek, 19 października

18.30 1) + Elżbieta Przybylska; 2) + Urszula Przybylska – od Małgorzaty i Kazimierza Szulc

Wtorek, 20 października

18.30 ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Andrzej Ragan, Janina Walczak, Genowefa Zbróg

Środa, 21 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; + Zenon Ostrowski w 25. r. śm.; ++ Helena, Kajetan, Tadeusz Wyka, Henryka(f) Matinko, Wanda, Margota, Henryk Nowak; + Marian Szymański – od r. Zielińskich; + Czesława(f) Grzesiak – od rr. Agacińskich i Piechotów; + Daromiła(f) Majewska z ok. im.; + Ewa Kaźmierczak – od syna z r.; + Kamil Nowak – od Patrycji, Arka i Wiktorii; + Irena Matuszak z ok. im. – od s. Bożeny; ++ Antoni Pałys i jego rodzice, Krystyna, Jerzy, Mirosław, Zygmunt Tulińscy, Elżbieta, Marek, Stanisław Iwanowscy, Teresa Polus z ok. im. oraz w 2. r. śm. – od synów z rr., Ireneusz Kaczmarek – od synów z rr., zm. z r. Lewandowskich; ++ Stanisław Buchwald w 30. r. śm., rodzice obu stron, Marian Sokołowski; + Barbara Bartkowiak

Czwartek, 22 października

18.30 ++ Tadeusz, Salomea Skąpscy

Piątek, 23 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w 52. r. ślubu z podz. Bogu i Matce Najśw. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błog. dla Jubilatów i całej r.; + Marian Szymański – od znajomych ze Starego Jarosławia; + Czesława(f) Grzesiak – od rr. Pilarskich, Chojanów i Zofii Roguszczak; ++ Agata, Piotr, Elżbieta, Józef Dębscy, Marianna, Ignacy Zasieczni, ks. Franciszek Marusarz; + Kamil Nowak – od siostry Magdy z r.; + Ewa Kaźmierczak – od Grażyny z r.

Sobota, 24 października

18.30 1) + Stanisława Majorczyk w r. śm., Bogumiła(f) Kasprzak, zm. rodzice i rodzeństwo obu stron; 2) + Włodzimierz Fitas – od członków Wojskowego Koła Łowieckiego nr 86 SOKÓŁ w Poznaniu

Niedziela, 25 października

  • 07.30 + Tadeusz Kawicki – od s. Bożeny z r., Marian, Szczepan Kawiccy
  • 09.00 + Tadeusz Jeszke z ok. im.
  • 10.30 ++ Tadeusz z ok. im., Krystyna, zm. z r.
  • 12.00 ++ Jacek Sobkowiak w 14. r. śm., Irena w 15. r. śm., Jan Kubiś, Helena w 3. r. śm., Natalia, Stanisław Ratajczak
  • 18.30 ++ Władysława(f), Adam Krauze, Czesława(f), Stefan Magdziarek