Intencje mszalne od 21 do 27 września 2020

Poniedziałek, 21 września

18.30 ++ Janina Walczak, Genowefa Zbróg, Eliza, Wojciech, Roman Daniuk

Wtorek, 22 września

18.30 + ks. Zbigniew Sas w 10. r. śm.

Środa, 23 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; + Leon Przybylski w 46. r. śm.; + Przemysław Pomian – od r. Ignyś; +Tadeusz Kawicki – od chrześniaka Krzysztofa; ++ Marianna, Szczepan Kawiccy; + Danuta Szóstak; + Marian Szymański – od wnuka Mateusza z żoną; + Zygmunt Keller – od s. Michała z żoną i dziećmi; + Czesława(f) Grzesiak – od s. Jacka; + Jan Błaszkiewicz

Czwartek, 24 września

18.30 + Stanisław Wysmyk w 11. r. śm.

Piątek, 25 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; ++ Józef, Helena Bodzioch, Kazimierz Wójcik; + Marian Szymański – od Bożeny Ossowskiej z synem; + Jan owczarz – od r. Bączyków; + Zygmunt Keller – od brata Tomasza z żona i dziećmi; + Czesława(f) Grzesiak – od s. Roberta z żoną Justyną

Sobota, 26 września

18.30 ++ zm. z rr. Konarskich, Kucharskich, Sozańskich, ks. Zbigniewa Sasa i jego rodziców

Niedziela, 27 września

  • 07.30 ++ Stanisława(f), Józef Stachurscy, Helena, Mieczysław Baksalara, zm. z r.
  • 09.00 + Wacław i zm. rodzice
  • 10.30 ++ Andrzej, Kazimiera(f), Władysław Drobny, Helena, Władysław Wawrzyszko, Sabina, Andrzej Frąszczak
  • 12.00 ++ Mieczysław, Teresa Spychała
  • chrzty po Mszy św.
  • 18.30 + Aleksandra(f) Nowak w 23. r. śm.