Intencje mszalne od 22 do 28 czerwca 2020

Poniedziałek, 22 czerwca

18.30 w 7. r. ślubu Katarzyny i Pawła z podz. i prośbą

Wtorek, 23 czerwca

18.30 + Wojciech Grządzielewski z ok. Dnia Ojca

Środa, 24 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą deszcz; ++ Janina, Jan-Eugeniusz – z ok. im., Franciszek, Stefan, Maria Siemińscy; ++ Zbigniew w 5. r. śm., Józef, Barbara Czyż, zm. z r. Piotrowiczów, Mendlów, Tadeusz Nakonieczny; + Zdzisław Buksa – od córki Beaty z mężem; + Jan Owczarz – od syna Tomasza z r.; + Magdalena Matecka – od uczniów klasy 7 C z nauczycielami; + Zofia Jandy – od sąsiadów z ul. Sportowej; ++ Anna w r. śm., Józef Samoląg; + Lidia Nogala – od przyjaciółek; ++ Rozalia Bręcz, Bożena Radecka w 2. r. śm.; ++ Janina z ok. im., Antoni Lewandowscy; + Maria Szymańska – od córki Bożeny

Czwartek, 25 czerwca

18.30 + Tadeusz, zm. z rr. Dudów i Rudnickich

Piątek, 26 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą o deszcz; + Jan Szmyt z ok. ur., im. i Dnia Ojca – od żony, dzieci i wnuków; + Piotr Domitrz z ok. im.; + Waldemar Osiński z ok. Dnia Ojca i 62. r. ur. – od córek i żony; ++ Andrzej w 7. r. śm., Kazimiera(f), Władysław Drobny, Helena, Władysław Wawrzyszko; + Jan Owczarz – od siostry Stanisławy i r. Boberów; + Zofia Jandy – od sąsiadów z ul. Sportowej

Sobota, 27 czerwca

  1. 14.00 Msza ślubna: Magdalena i Sławomir
  2. 18.30 ++ Władysława(f), Władysław Kulas

Niedziela – 28 czerwca

  1. 09.00 + Paweł Ćwiek
  2. 10.30 + Antoni Tatarski w 59. r. śm.
  3. 12.00 ++ Władysława(f), Leon Papych – z ok. im.
  4. 18.30 ++ Władysława(f), Adam Krauze, Czesława(f), Stefan Magdziarek