Intencje mszalne od 24 do 30 sierpnia 2020

Poniedziałek, 24 sierpnia

18.30 ++ Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny, Krystyna Krawczyk, Helena, Władysław Wawrzyszko

Wtorek, 25 sierpnia

18.30 + Zbigniew Bodzioch w 4. r. śm.  – od siostry z mężem

Środa, 26 sierpnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Najśw. dla wnuków Mateusza, Zuzi, Marysi, Helenki, Tomaszka oraz dla całej rodziny; o drowie dla Józefa; + Ludwika(f) Klatkiewicz; ++ Piotr, Agata, Elżbieta, Józef Dębscy, Ignacy, Marianna Zasieczni, ks. Franciszek Marusarz; + Przemysław Pomian – od Moniki i Bożeny Starzonek z dziećmi; ++ Helena, Kajetan Wyka, Henryka(f) Matinko, Wanda, Margota, Henryk Nowak; ++ Janina w 6. r. śm., Jan w 5. r. śm. Soćko, Feliks Płoszyński w 7. r. śm., Bronisława(f), Roman Jędrzejczak; + Stanisława(f) Dolata w 33. r. śm., zm. z r. Jaworskich i Ignysiów

Czwartek, 27 sierpnia

18.30 + Zofia Jandy – od wnuczki Agnieszki z dziećmi

Piątek, 28 sierpnia

  • 15.00 Msza ślubna (MK)
  • 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; o Boże błog. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej w 33. r. ślubu; + Seweryn Szymanowski w 1. r. śm. – od żony z r.; ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Waczak, Genowefa Zbróg, Eliza, Wojciech, Roman Daniuk

Sobota, 29 sierpnia

  • 15.00 I Komunia (DK)
  • 16.00 Msza ślubna (MK)
  • 18.30  w 5. r. ślubu Oleny i Sławomira z podz. i prośbą

Niedziela, 30 sierpnia

  • 09.00 ++ Józef w 21. r. śm., Edward Szmiel
  • 10.30 ++ Ludwika(f), z ok. im., Władysław, Tadeusz Jeszke
  • 12.00 w 50. r. ślubu Marii i Stanisława z podz. i prośbą
  • po Mszy św. chrzty
  • 18.30 + Jan Owczarz – od Henryka Stachowiaka z r.