Intencje mszalne od 26 października do 01 listopada 2020

Poniedziałek, 26 października

18.30 ++ Walentyna, Józef Siekierscy, Mirosław Grupka

Wtorek, 27 października

18.30 ++ Andrzej, Kazimiera(f), Władysław Drobny, Helena, Władysław Wawrzyszko

Środa, 28 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w 13. r. ślubu Anny i Marcina z podz. i prośbą; + Zbigniew Koźlarek w 3. r. śm.; + Marian Szymański – od r. Grysków i Grześkowiaków z Palędzia; ++ Regina, Władysław Wiciak, Katarzyna, Antoni Stępień, Henryk, Jan, Jan Janik oraz w intencji Bogu wiadomej; + Tadeusz Szurgot z ok. im.; + Kamil Nowak – od wujka Henia i cioci Krystyny;+ Tadeusz Woźny z ok. im.; + Ewa Kaźmierczak – od koleżanek i kolegów z TESCO; + Marek Jeger – od żony i dzieci

Czwartek, 29 października

18.30 + Maria Agaciak

Piątek,30 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Jacka i Leszka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; + Kamil Nowak – od mamy; ++ zm. z rr. Kudłaszyków i Nowaków

Sobota, 31 października

18.30 + Antoni Szlagowski w 40. r. śm.

Niedziela, 01 listopada

  • 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  • 09.00 ++ Jan, Teresa, Lucjan, Władysław Karaś
  • 10.30 ++ Anna Szamrej, Helena, Władysław Szamrej, Wojciech, Stefan Grządzielewscy, zm. z r.
  • 12.00 za Parafian
  • 18.30 za ++ zmarłych w ostatnich 12 miesiącach Parafian