Intencje mszalne od 28 września do 04 października 2020

Poniedziałek, 28 września

18.30 ++ Wacław Sokołowski, Bronisława(f), Wacław Sokołowscy, Marianna, Bolesław Grabowscy, Janina i Piotr, Przemysław Pomian – od Barbary i Wojciecha Majorczyków

Wtorek, 29 września

18.30 + Tadeusz w 33. r. śm.

Środa, 30 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. Piotra z ok. 18. r. ur. z podz. i prośbą; z podz. Trójcy Przenajśw. za miłosierdzie oraz za dary nieba i opiekę Matki Bożej – od Grażyny; + Marian Szymański – od r. Dębskich; + Zygmunt Keller – od c. Sylwii z mężem; + Czesława(f) Grzesiak – od c. Małgorzaty; + Władysława(f) Raszewska w 1. r. śm.; + Czesława(f) Dziurka – od brata, Bogdan Dziurka, rodzice i dziadkowie; + Kamil Nowak; ++ Leokadia, Antoni Kodzis, Maria, Aleksy, Maria Rost, Władysław Mozol, Władysław Bogdziun, dziadkowie obojga stron

Czwartek, 01 października

18.30 1) w int. Pawła z ok. ur. z podz. i prośbą;            2) + Tadeusz Woźny z ok. 90. r. ur.

Piątek, 02 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. dusz czyśćcowych; ++ Krystyna, Tadeusz, Jan, Rozalia, Leon Dorna; ++ Marianna, Franciszek, Zenon, Helena, Władysław, Danuta Dorna, zm. z r. Dornów; ++ Aniela, Michał, Kazimierz, Michał, Józef, Renata, Mirosław Opałka, zm. z r. Opałków; + Marian Szymański – od r. Majorczyków; + Bogumił Popielski w 1. r. śm.; + Czesława(f) Grzesiak – od c. Aliny; + Czesława(f) Dziurka – od Bożeny Piasecznej; + Marta Jakubowicz – od rr. Budynek, Przybył i Olejniczak

Sobota, 03 października

  • 16.00 Msza jubileuszowa (MK)
  • 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 04 października

  • 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  • 09.00 ++ Franciszek z ok. im., Maksymilian, Maria Sobek i ich rodzice
  • 10.30 ++ Mateusz Tomikowski, Marian Cyprowski, Janina Cyprowska, zm. z rr. Tomikowskich i Cyprowskich
  • 12.00 ++ Jan, Józefa(f) Duszyńscy, Maria, Tadeusz Pałażejowie, Maciej Stróżyk, zm. z r Jackowiaków i Jeszków 18.30 w int. Doroty i Wojciecha z ok. 28. r. ślubu z podz. i prośbą