Intencje mszalne od 31 sierpnia do 06 września 2020

Poniedziałek, 31 sierpnia

18.30 + Henryk Porwich – od córki z r., Wiesławy i Natalii z r.

Wtorek, 01 września

18.30 + Halina Rozmiarek – od męża

Środa, 02 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; o z drowie i potrzebne siły dla mamy; + Zdzisław Buksa – od s. Mariusza z r.; + Lidia Nogala – od koleżanek z firmy SCHENKER; ++ rodzice obojga stron; + Leszek Dunaj; + Przemysław Pomian – od Hani z r.; ++ Bronisława(f) z ok. im., Jan Kominek, Krystyna, Irena, Leon, Stanisław; ++ Mieczysław Przybecki i zm. rodzice, Mieczysław Gałka i zm. rodzice, Dariusz Paluch

Czwartek, 03 września

18.30 o święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie oraz za dusze czyśćcowe

Piątek, 04 września

  • 07.30 Msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa
  • 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w pewnej intencji; w int. dusz czyśćcowych; + Jan Owczarz – od r. Wenców, Nowickich, Troszczyńskich, Ugorskich i Zofii Karaś; + Przemysław Pomian – od Jarosława i Małgorzaty Wenz; ++ Genowefa, Władysław, Stanisław, Irena Matuszak; ++ Marianna Staszkiewicz, Łucja, Tomasz Konieczni; + Barbara Fix w 1. r. śm. – od koleżanek

Sobota, 05 września

  • 14.00 Msza ślubna (MK)
  • 18.30  Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 06 września

  • 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  • 09.00 ++ zm. z rr. Rozmiarków i Szymkowiaków, Grzegorz Maciejewski
  • 10.30 + Stanisława(f) Jaskowska w 23. r. śm.
  • 12.00 ++ Katarzyna Kubiak w 8. r. śm. i 100. r. ur., Władysław, Józef Kubiak, Stanisława(f) Pawlak, Zofia, Edmund Woźniak, Anna Kamińska, Jerzy Brzostowicz – od Zofii i Grzegorz Woźniak z r.
  • po Mszy św. chrzest
  • 18.30 ++ Feliksa(f) w 10. r. śm., Czesława(f) Sokół w 22. r. śm.