Ogłoszenia parafialne na 27 niedzielę zwykłą 27 września 2020

Poniedziałek, 05 października

  • W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji ustania pandemii.
  • Zapraszamy na Różaniec: odmawiamy go wspólnie na codziennym nabożeństwie o g. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo dla młodszych w poniedziałki, środy i piątki o g. 17.00.
  • Biuro Parafialne otwarte jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych. W godzinach otwarcia Biura rozpoczynamy przyjmowanie intencji na rok 2021.
  • Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  • Katecheza Kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii oraz dla kandydatów na rodziców chrzestnych odbywać się będzie od września o godz. 20.00 na probostwie w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Najbliższe spotkanie w poniedziałek 05 października.

Wtorek, 06 października

  • Boże Krówki mają próbę o godz. 18.00 w Małym Kościele.
  • O 19.30 na probostwie spotkanie Rady Ekonomicznej.

Środa, 07 października

Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieustającej Pomocy od 17.30.

Piątek, 09 października

Spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej o g. 19.30.

Sobota, 10 października

  • Zbiórka dla ministrantów o g. 10.00 w kościele.
  • Adoracja NS od godz. 17.30.

Niedziela, 11 października

W przyszłą niedzielę XX Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

OGŁOSZENIE OGÓLNE

A) Wszystkich dorosłych, którzy nie przyjęli dotąd sakramentu bierzmowania a pragnęli by to uczynić, prosimy o zgłoszenie do 10 października u księdza po Mszy, ew. w Biurze Parafialnym.

B) Chcemy zorganizować katechezę uzupełniającą dla tych, którzy z różnych powodów przerwali ją podczas nauki szkolnej. Prosimy o zgłoszenia do 10 października. Przypominamy, że zgodnie z wymogami Kodeksu Prawa Kanonicznego oraz rozporządzeniem Konferencji Episkopatu przyjęcie bierzmowania i ukończenie szkolnej katechezy to warunki wymagane do podjęcia rozmaitych funkcji w życiu wspólnoty kościelnej (np. rola chrzestnego czy świadka).

C) Gminny Ośrodek Kultur SEZAM zaprasza nas na koncert, ostatni w tym sezonie, do Lusowa w tę niedzielę 4 października na g. 13.15; wystąpi Chór Dziewczęcy skowronki, szczegóły na plakacie.