Ogłoszenia parafialne na XXI niedzielę zwykłą 23.08.2020

1.Przypominam o wakacyjnym układzie godzin odprawiania Mszy świętych: nie ma Mszy św. z g. 07.30; wszystkie pozostałe w niedzielę i dni powszednie w Dużym Kościele o zwykłych godzinach.

2. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek WYŁĄCZNIE po wieczornej Mszy św. Uprzejmie proszę, aby interesanci przychodzili zaopatrzeni w maseczki.

3.Katecheza kerygmatyczna przed chrztem św. dla rodziców i kandydatów na chrzestnych w poniedziałek 31 sierpnia, o g. 20.00 na probostwie.

4. W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o ustanie pandemii. W środę adoracja z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tego też dnia przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

5. W sobotę 29 sierpnia o g. 15.00 kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Okazja do spowiedzi dla rodzin od poniedziałku do czwartku od g. 17.30 do Mszy św. Dzieci zapraszamy do spowiedzi w piątek – rozpoczęcie o g. 17.30.

6. Dobiega końca posługa wśród nas dotychczasowego wikariusza, Księdza Szymona. Jesteśmy Mu wdzięczni za kapłańskie serce i gorliwość, za sprawowane sakramenty i posługę słowa, za opiekę duszpasterską zwłaszcza względem dzieci. Życzymy Księdzu Szymonowi na nowej placówce w Międzychodzie wsparcia Bożej Opatrzności i opieki Matki Najświętszej. Bóg zapłać za wszystko!!!

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

W Ośrodku Zdrowia przy ul. Sportowej w piątek 04.09 odbędą się badania USG doppler drożności żył i tętnic, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów kolanowych i piersi. Bliższe informacje na plakacie oraz w przychodni.