Intencje mszalne od 07 do 13 października 2019

Poniedziałek, 07 października

18.30 + Stanisława(f) Wieruszewska w 4. r. śm.

Wtorek, 08 października

18.30 + Gertruda Kaczmarek – od s. Mariana z żoną

Środa, 09 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; + Antoni Roguszczak w 23. r. śm. – od żony z r.; + Jacek Smoliński – od rr. Błaszkowskich i Żelisławskich; + Seweryn Szymanowski – od szwagierki Zdzisławy; + Czesław Sokół w 21. r. śm.; + Krystyna Sowińska – od wnuka Rafała z r.; + Stefan Włodarczak w 4. r. śm.; + Maria Kachel – od siostry Kazi z mężem; + Władysława(f) Raszewska – od Bożeny i Moniki Starzonek z dziećmi; za dusze czyśćcowe; + Jan Szyjka – od żony; + Bogumił Popielski – od rr. Walter i Szurgot; + Tadeusz Różycki – od Ireny, Haliny i Marii z rr.

Czwartek, 10 października

18.30 + Marian Meissner – od córki Natalii z r.

Piątek, 11 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; w 50. r. ślubu Henryki i Kazimierza z podz. i prośbą; w 50. r. ślubu Kazimiery i Bogdana z podz. i prośbą; + Jacek Smoliński – od r. Wójcików; + Henryk Wójcik w 3. r. śm.; ++ Halina, Maksymilian, Jan Duda; + Seweryn Szymanowski – od r. Szymczaków; ++ Franciszek w 80. r. śm., Tekla, Izabela Stępczyńscy

Sobota, 12 października

18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe

Niedziela, 13 października

  1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 09.00 ++ Teresa, Jan, Lucjan, Władysław Karaś
  3. 10.30 ++ Janusz, Marcin Flis
  4. 12.00 ++ Genowefa, Sylwester Andrzejewscy
  5. 18.30 ++ Eugenia, Eugeniusz, Marek Ziętarscy