Intencje mszalne od 10 do 16 grudnia 2018

Poniedziałek 10 grudnia

18.30 w int. Aldony z ok. ur. z podz. i prośbą.

Wtorek 11 grudnia

18.30 + Urszula Kunikowska w 4. r. śm.

Środa 12 grudnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą­drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; + Józef Samoląg – od rr. Smolińskich i Dudów; + Marian Sekieta- od s. Jarosława z r.; + Ryszard Kubiak – od Marii i Jana Kabacińskich; + Stefania Rychter – od rr. Smolińskich i Dudów; + Krzysztof Żakowski – od r. Smolińskich; ++ Weronika, Ferdynand, Czesław, Jadwiga, Bronisław Żukiel, Maria, Piotr Kruk; + Władysław Goroński – od Urszuli i Jacka Smolińskich.

Czwartek 13 grudnia

18.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin.

Piątek 14 grudnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą­drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; ++ Jadwiga Pankros, Roman Piotrowski z ok. ur.; + Czesław Tomaszewski w 3. r. śm. – od żony z r.; + Eugenia Kożuchowska – od Małgorzaty i Leszka Kożuchowskich z r.; + Helena Ratajczak z ok. ur.; ++ Janina, Tomasz, zm. z rr. Sopów i Sobaszkiewiczów; + Józef Samoląg – od r. Zielińskich; + Kazimierz Woźniak – od Barbary i Wojciecha Majorczyków; ++ Elżbieta, Szczepan, Irena Woźni, Anna Lewandowska, Helena Wicher, Helena Gorońska; + Władysław Goroński – od m. Rumianka.

Sobota 15 grudnia

18.30 1) + Pelagia Walter z ok. im. i r. śm. oraz  2) + Henry Haufa z ok. ur.

Niedziela 16 grudnia, III Niedziela Adwentu

  1. 07.30 za Parafian
  2. 09.00 + Marian Jaśkowski w 20. r. śm.
  3. 10.30 ++ Helena w 1. r. śm., Kazimierz w 8. r. śm. Czerwińscy
  4. 12.00 + Dorota Żak – od Marty i Kamila z dziećmi
  5. 18.30 + Leon Szynkowiak i zm. rodzice obu stron