Intencje mszalne od 11 do 17 grudnia 2017

Poniedziałek 11 grudnia

18.30 + Czesława Frala (od siostry Eugenii Wiśniewskiej z mężem Józefem z Cielczy, od siostrzenicy Anety Mądrej z mężem Łukaszem z Dominowa, od siostrzeńca Jacka Wiśniewskiego z rodziną z Jarocina, od siostrzeńca Karola Wiśniewskiego z rodzina z Jarocina).

Wtorek 12 grudnia

18.30 za zmarłych Księży.

Środa 13 grudnia

 1. 7.00 Nie ma Eucharystii.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty; w 10 rocznic urodzin Emilki dziękując Bogu za dar życia, z prośbą o BBł, opiekę i potrzebne łaski dla całej rodziny; w intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem NMP Fatimskiej prosząc o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do i Szymonka, o pomyślną operację dla Wojtka i Jędrzeja; w intencji małżeństw w kryzysie prośba o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski;+Ks. Adam; +Genowefa Napierała (od rodz. Wyków i Soboniów); +Marek Stankiewicz (od rodz. ze Szczecina); +Jerzy Walkowiak (od najbliższych sąsiadów); +Czesława Adamska (od całej rodziny Jeziernych); +Stanisława Janeczek (od m. Kokoszczyna); +Henryk Dyszkant (od Anny Pałys z rodz).

Czwartek 14 grudnia

 1. 18.30 + Jadwiga Pankros
 2. 18.30 + Piotrowski Roman (ur).

Piątek 15 grudnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Szymonka, o pomyślną operację dla Wojtka i Jędrzeja; +Ks. Adam; +Czesław Tomaszewski (2 r. śm) za ++ rodziców obu stron (od żony z rodziną); +Łukasz, Tomasz, Paweł Starzonek; +Izabela, Józef, Marek Kropacz; +Barbara i Jerzy Rubas, +Kazimiera i Franciszek Dziamscy; za ++ z rodziny Dziamskich, Chlebanowskich, Wacławków; +Henryk Haufa (Ur); +Czesława Frala (od siostry Krystyny z synem i córek Katarzyny, Zeni z rodziną oraz od siostry Marianny z mężem i chrześniaka Romana z rodziną); +Genowefa Napierała (od Marii z synem); +Helena Ratajczak (od siostry Barbary); +Zofia Barłóg (od m. Rumianka); +Jan Czajka i ++ Szymkowiaków i Czajków; +Helena, Antoni, zmarły Brat Antoni Kubiak; +Maria Lasik (od córki Zosi z rodziną).

Sobota 16 grudnia – dzień spowiedzi adwentowej

 1. 18.30 +Otylia, Stefania, Jan Zamysłowscy za dusze uświęcane w czyśćcu;
 2. 18.30 + Marian Jaskowski (19 r. śm).

Niedziela 17 grudnia III Niedziela Adwentu

 1. 7.30 Za parafian.
 2. 9.00 + Maria, Władysław Bromirscy za ++ rodziców obu stron.
 3. 10.30 +Władysław Szczygieł (15 r. śm); +Aniela Szczygieł; +Elżbieta Krysmann.
 4. 12.00 z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę, błogosławieństwo Bożena dalsze lata życia Agaty, Marty i Adama.
 5. 15.00 Prośba w int. Ewangelizacji w naszej Parafii
 6. 18.30 + Leon Szymkowiak za zmarłych z obu stron.