Intencje mszalne od 14 do 20 maja 2018

Poniedziałek 14 maja

 1. 18.30 +Bronisława Stypińska (od rodz. Bieda).
 2. 18.30 Za dzieci pierwszokomunijne (od wychowawców).

Wtorek 15 maja

18.30 + Zofia Błaszyk (im) od syna

Środa 16 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; podziękowanie za szczęśliwą operację, życie i zdrowie Ani oraz prośba o BB dla wszystkich, którzy modlili się za Anię (od męża i rodziców Ani); +Marian, Irena Pigła; +Ryszard Pigła;+Henryk Domagalski;+Mieczysław Węcławek; +Zdzisław Ziółek; +Maria Starosta; +Zenona, Marian Zborowscy i ++ z rodz. Zborowskich i Starostów; +Zofia Chmielecka (im); +Zofia i Józef Prozorowscy; +Janina Borowczak (od Jadwigi Żukiel); +Jan Szmyt (od Kolegi Władka Skwierzyńskiego); +Anna Szamrej (od Ewy Kabacińskiej z rodziną); +Helena Muszyńska (od rodz. Rostów, Wasielewskich i Kazimiery Mozol); +Benona Gawelska (od koleżanki Ewy Pawela z rodz.); +Zofia Walenty, Genowefa, Leonard, Władysław Kabacińscy; +Zofia, Franciszek Błaszyk; +Anna Dziedzic; +Zdzisław Wolski (od żony); +Walentyna Lizak (od syna Przemysława); +Michał i Jadwiga Miara; +Władysław i Jadwiga Prozorowscy.

Czwartek 17 maja

 1. 18.30 + Jerzy Lewandowski (od rodz. Kordus).
 2. 18.30 +Zdzisława Woźna (od Lidii Woźnej z synem Arturem z rodziną).

Piątek 18 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; +Bronisława Stypińska (od m. ulicy Cichej); +Zofia i Czesław Nowakowscy; +Anna Szamrej (od Zofii Karaś); +Kazimierz Mazur (od syna Macieja z żoną i z dziećmi); +Czesława Serkowiak (od siostry Barbary z mężem); +Krystyna Siudowska (24 r. śm); +Irena i Mieczysław Rutkowscy; +Jan i Marta Sulewscy; +Walentyna Lizak (od Zosi Błaszkowskiej z rodz.); +Józef Nowak (od Teresy i Tomasza Owczarz z rodz.); +Janina i Antoni Lewandowscy.

Sobota 19 maja

 1. 16.00 Msza św. Chrzcielna Jana Beniamina.
 2. 20.00 Za Parafian
 3. 20.00 + Maria, Józef, Jerzy, Wojciech Starosta; +Józef i Walentyna Siekierscy.

Niedziela 20 maja

 1. 7.30.O zdrowie, BB, światło i łaskę darów Ducha Świętego dla prezbiterów naszej Parafii; prośba o święte, liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
 2. 9.00 +Genowefa, Sylwester Andrzejewscy i ++ Rodzice obu stron.
 3. 10.30 +Zofia (od brata Lucka z żoną).
 4. 12.00 + Irena, Kazimierz za ++ Przyjaciół z rodziny Grek, Żurek, Balon. Chrzest po mszy św.
 5. 18.30 + Zbigniew Anioła (od Janiny i Stefana).