Intencje mszalne od 16 do 22 kwietnia 2018

Poniedziałek 16 kwietnia

 1. 18.30 Z okazji urodzin Joanny podziękowanie Bogu za dar życia i wszystkie łaski; z okazji 2 rocznicy ślubu Pauliny i Wiktora, podziękowanie za dar macierzyństwa i ojcostwa.
 2. 18.30 Podziękowanie Bogu za dar narodzin Jana – Beniamina i za wszystkie inne otrzymane łaski.

Wtorek 17 kwietnia

18.30 +Bronisława Stypińska (od córki Joanny z rodz.).

Środa 18 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; w intencji zaginionego Andrzeja; +Benona Gawelska (od rodz. Papychów i Andrzeja Buksy z rodz.);+Barbara Bartkowiak (od męża i syna z rodziną); +Stanisław Grenda (od rodz. Szukałów z Poznania); +Aniela Sołtysiak (1 r. śm); +Ryszard Sołtysiak; +Helena i Ludwik Kolasińscy; +Jan i Krzysztof Grochowscy; +Stefania i Rudolf Kos; +Mieczysława Kolasińska; +Alfred Hadyniak; +Henryk Misztak; za ++ z rodziny Jandy i Kolasińscy; +Zofia Matysiak (od Mariana z żoną); +Zofia Kudrej (od rodz. Piotrowskich i Tujdowskich); +Janina Maik (od Danuty Frąckowiak z rodziną); +Jan Szmyt (od siostry Krystyny); +Helena Muszyńska (od najbliższych sąsiadów); +Anna Szamrej(od Brata Tomasza z rodziną); +Zenon Pers (od córki Haliny z mężem); +Grzegorz Stanek (od Reginy, Leny, Moniki Kunysz); +Benona Gawelska (od m. Rumianka); +Alojzy Kaczmarek (od Wojciecha i Barbary Majorczyk z Mamą); +Marek Ochman (od Szymanowskich z Iwoną); +Mazur Kazimierz (od żony); +Halina Siąkowska; +Walentyna, Pelagia, Józef Najderkowie.

Czwartek 19 kwietnia

 1. 18.30 + Helena Czerwińska (od Mamy i syna z rodz).
 2. 18.30 +.Zofia Dudziak (22 r.śm) i ++ z rodz. Dudziaków, Chołomiejów i Maronów.

Piątek 20 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; w 45 rocz. ślubu Haliny i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o BBłog dla całej rodziny; +Barbara Bartkowiak (od Ani i Piotra Owczarzów); +Dorota i Jerzy Leitgeber; +Jerzy i Rudolf Maciesza; +Anna Szamrej (od sąsiadów); +Zenon Pers (od wnuczki Beaty z rodz); +Barbara Sobańska (od syna Marka z rodz).

Sobota 21 kwietnia

 1. 12.00 Chrzest (MK).
 2. 15.30 Msza Św. ślubna (DK).
 3. 18.30. +Helena Ratajczak (od brata Stefana z rodziną).
 4. 18.30 + Czesław Klaczyński (5 r. śm) od Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz od żony z dziećmi i ich rodzinami.

Niedziela 22 kwietnia

 1. 7.00 Za papieża Franciszka, za kardynałów, biskupów i prezbiterów, za seminaria duchowne, wykładowców, profesorów o otwarcie serc na prawdziwe światło Ducha Świętego.
 2. 9.00 +.Czesław i Gabriela Zdarta (r. śm).
 3. 10.30. Z podziękowaniem za dar życia, za dotychczasową opiekę i z prośbą o dalsze BBł, opiekę Matki Najświętszej i o dary Ducha Świętego dla Mateusza, Zuzi, Marysi i Helenki.
 4. 12.00 + Maria Mazur (18 r. śm) i ++ z rodz. Mazur i Wójcik. Chrzty na Mszy św.
 5. 18.30 + Lech, Stefania, Stefan Kozłowscy; +Jadwiga, Franciszek Teska.