Intencje mszalne od 2 do 8 kwietnia 2018

Poniedziałek 2 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny

 1. 7.00 + Ryszard Garbacz (im-ur).
 2. 9.00 + Roman Cieśliński; +Józef Wenz; +Maria, Adam Leśniewscy.
 3. 10.30 +Franciszek Wachnik (od córki z rodziną).
 4. 12.00 + Zofia, Marian Piotrowscy, za ++ rodziców i rodzeństwo. Chrzty po Mszy św.
 5. 18.30 +Maria Sułkowska; Jerzy Drożdżyński.

Wtorek 3 kwietnia

18.30 +Bronisława i Stanisław Pokrywka

Środa 4 kwietnia

 1. 7.00 Nie ma porannej Eucharystii.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; prośba o zdrowie dla Ani oraz podziękowanie za udaną operację; +Teresa Kamińska (10 r. śm); +Zofia i Wacław Kamińscy; +Weronika, Wojciech, Anna, Czesław, Zygmunt Kowalewscy; +Pelagia i Maciej Nowak (od rodz. Kamińskich); +Barbara Bartkowiak (od sąsiadów z ul. 23 Października Woźnych, Wełniak, Borowiak, Przybysz, Stępień, Stróżyk, Szajewskich); +Teresa, Leopold Petrus, za ++ z rodz. Petrus; +Stanisław Grenda (od Władka Skwierzyńskiego); +Mikołaj Śpitalniak; +Janina Maik (od syna Ryszarda z rodziną); +Kazimiera Kapelan (od córki Magdaleny z rodziną); +Katarzyna Kubowicz (od rodz. Lebieckich i Szulców); +Benona Gawelska (od Syna z rodziną).

Czwartek 5 kwietnia – pierwszy czwartek miesiąca

 1. 18.30 +Danuta Leitgeber (od rodz. Szulców).
 2. 18.30 + Bronisława Stypińska (od córki Honoraty z rodziną).

Piątek 6 kwietnia – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; prośba o zdrowie dla Ani oraz podziękowanie za udaną operację; +Walery, Józefa i Sylwester Wojtkowiak; +Janina, Józef, Roman, Adam i Wiesław Kalinowscy; +Monika Szukała; +Zofia Kudrej (od koleżanki Heleny rodziną);+Aleksandra Kaleta (od wnuczki Kasi z Rodziną); +Jan Szmyt (od sąsiadów z klatki); +Bogumiła Napierała (od sąsiadki Stefańskiej z rodziną z Góry); +Anna Szamrej (od sąsiadów z Klatki).

Sobota 7 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca

 1. 14.30 Chrzest (MK).
 2. 18.30 Msza Święta wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
 3. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan, za ++ z rodz. Czajkowskich, Szpera, Wojtasz; za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Niedziela 8 kwietnia – Niedziela Miłosierdzia

 1. 7.00 Msza Święta wynagradzająca Bożemu Miłosierdziu za grzechy nasze i całego świata, przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny.
 2. 9.00 W intencji urodzin z podziękowaniem za wiele łask i z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą, o błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.
 3. 10.30 + Marian Gołąb (od Ewy i Zbyszka Mazurkiewiczów z rodz.).
 4. 12.00 O miłosierdzie boże i łaskę nieba dla ++ rodziców Cecylia i Franciszek Ziółkowscy; +Leokadia i Władysław Gałka; za++ z obu rodzin za dusze uświęcające się w czyśćcu. Chrzest po Mszy świętej.
 5. 15.00 Msza św. jubileuszowa (30 lecie Dobrochny i Wojciecha) MK
 6. 18.30 +Barbara Bartkowiak (od Macieja i Agnieszki).