Intencje mszalne od 21 do 27 maja 2018

Poniedziałek 21 maja – Matki Kościoła

 1. 9.00 w intencji Magdaleny Marek podziękowanie za dar życia i za dar ludzi spotkanych w życiu.
 2. 18.30 +Włodzimierz Walter; +Józef, Pelagia Walter.

Wtorek 22 maja

18.30 +Helena, Władysław Wawrzyszko i + Genowefa

Środa 23 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; podziękowanie za ocalenie Wojtka (3 r.); +Władysław Karaś (9r.śm); +Jadwiga Mikołajczak (z ok. Dn ia Matki); +Czesław Mikołajczak (r. śm); za ++ rodziców obu stron;+Justynka Pietrzak; +Włodzimierz Pietrzak; +Elżbieta Socha; +Józef Nowak (od córki Wioletty z rodz.); +Władysława, Franciszek, Franciszka (ona) Bogdziun; +Zofia i Franciszek Woźny; +Jan Joanna, Stanisław Łozowy; +Anna i Władysław Mozol; +Bronisława Stypińska (od koleżanek córki Honoraty z pracy); +Jan Szmyt (od rodz. Kowalskich); +Zenon Pers (od wnuczki Weroniki); +Janina Klaczyńska; +Wanda Wasielewska (z ok. Dnia Matki); +Henryk Klaczyński (8 r. śm.); +Helena Muszyńska (od rodz. Rostów, Wasielewskich i Kazimiery Mozol); +Kazimierz Mazur (od syna Jacka); +Iwona Sasiuk (od rodz. Dudów i Smolińskich); +Patrycja Zwierzchlewska; +Henryk Zwierzchlewski; +Marek, Teresa, Ks. Ireneusz; Ks. Zbyszek; +Zdzisław Wolski (od córki Julii z rodziną); +Zofia Tłoczek; Jan Czajka za ++ rodziców i rodzeństwo; +Walentyna Lizak (od córki Ireny z mężem); +Czesława Serkowiak (od chrześniaka Marka z rodz.); +Anastazja (32 r. śm.), +Bolesław, Stefan, Andrzej, Hanna Krzyżan; +Antoni Kubiak; za ++ Teściów; +Sebastian Szagżdowicz; +Barbara Mielec; za ++ z rodziny Kabacińskich i Dziedzic.

Czwartek 24 maja

 1. 18.30 + Adolfina Rogalska (r. śm) od córki Anny z prośbą o BBł dla Anny.
 2. 18.30 + Cecylia Śpitalniak

Piątek 25 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; +Wanda Czereś (z ok. dnia Matki oraz 20 r. śm); +Mieczysław Czereś; +Henryk Dyszkant; +Janina Hendżak (z ok. dnia Matki); +Zenon Pers (od wnuczki Asi z rodz); +Anna Szamrej (od syna Adama z Kasią); +Walentyna Lizak (od rodz. Pawlaków); +Janina Borowczak i += Rodziców; +Zofia Borowczak; +Stanisław Borowczak; (od Henryka z synem i z rodziną); +Janina Dąbrowska (4 r. śm i z ok Dnia Matki);(od dzieci z rodzinami); +Irena Żylińska (od Iwony Lambryczak).

Sobota 26 maja

 1. 12.00 Chrzest MK
 2. 14.00 Msza św. ślubna. MK
 3. 17.00 Chrzest MK
 4. 18.30 +Roma Wieruszewska (z ok. Dnia Matki).
 5. 18.30 Gertruda Michnowicz (od wnuków i Prawnuków).

Niedziela 27 maja – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – Piknik parafialny

 1. 7.30. za Papieża Franciszka, za kardynałów, biskupów, prezbiterów za seminaria duchowne, za wykładowców, profesorów o otwarcie serc na prawdziwe światła Ducha.
 2. 9.00 za ++ z rodzin Chmielewskich, Symborów i Drzewieckich.
 3. 10.30 +Leontyna Brykczyńska (rocz. śm i z ok. Dnia Matki) (od syna z rodziną).
 4. 12.00 + Andrzej Kazimiera i Władysław Drobni; +Janina Walczak; +Sabina i Andrzej Frąszczak; Chrzest po Mszy św.
 5. 18.30 + Rafał i Konstancja, Jan, Roman, Jadwiga Karolczak.