Intencje mszalne od 23 do 29 kwietnia 2018

Poniedziałek 23 kwietnia

18.30 +Dorota i Jerzy Leitgeber

Wtorek 24 kwietnia

18.30 + Barbara Bartkowiak (od Kazi z dziećmi i wnukami)

Środa 25 kwietnia – Bierzmowanie

 1. 18.30 W intencji Młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; +Józefa (ona) i Stanisław Michalscy; +Stanisław Grenda (os sąsiadki Sokołowskiej i Buchwald); +Bronisława Stypińska (od mieszkańców ul. Cichej); +Jerzy Lewandowski; +Katarzyna Kubowicz (od Alicji Czarnuch z rodz); +Bogumiła Napierała (od córki Barbary z rodz); +Jan Szmyt (od wujka Stanisława Kuklewskiego); +Marian, Zygmunt, Janina Lewiccy; +Marek Ochman (od Kuzyna Jarka z Anią i dziećmi); +Marek Laube; +Kazimierz Mazur (od siostry Marii).

Czwartek 26 kwietnia

 1. 18.30 W 31 rocznicę ślubu Iwony i Roberta.
 2. 18.30 + Helena i Władysław Wawrzyszko; +Andrzej Kazimiera i Władysław Drobni; +Sabina i Andrzej Frąszczak; +Janina Walczak.

Piątek 27 kwietnia

 1. 17.30 Msza św. ślubna (MK).
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; w 50 rocznicę ślubu Urszuli i Mieczysława z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o BBł i opiekę Boga na dalsze lata życia jubilatów i ich rodziny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; +Jerzy Przybylski (im) i ++ z rodziny; +Wanda Kowalik (1 r. śm); +Tadeusz Kowalik; +Krystyna Jakubiak; +Katarzyna Wanat; +Krystyna Wanat; +Franciszek Nowak (58 r. śm); +Barbara Bartkowiak (od rodz. Szmytów z dziećmi); +Zofia Kudrej (od Danuty Krzyżan z rodziną); +Roman Szczechowiak (2 r. śm) od żony z rodz.; +Janina Maik (od rodz. Przybylskich i Kożuchowskich); +Bogumiła Napierała (od całej rodziny Peców: Piotra, Bogdana, Adama); +Zenon Pers (od wnuka Marka z rodziną); +Anna Szamrej (od męża Andrzeja); +Helena, Władysław Szamrej; +Helena Muszyńska (od córki Danuty z mężem i z dziećmi); +Benona Gawelska (od chrześniaczki Małgosi z mężem); +Kazimierz Mazur (od Juliana z żoną); +Bronisława (ona) Brodniewicz i jej zmarłego męża i syna; za ++ rodziców Bronowickich, Lupów i Dąbrowskich.

Sobota 28 kwietnia

 1. 14.00 Jubileusz 18 lecia życia Moniki.
 2. 16.00 Msza Św. Jubileuszowa 60 lecie małżeństwa Państwa Wizów
 3. 18.30. +Marianna (7 r. śm); +Bolesław Grabkowscy; +Wacław Sokołowski (22 r. śm).
 4. 18.30 + Kazimierz, Agnieszka Rosada; +Antonina, Józef Gromadzińscy; Julianna i Józef Rybińscy; +Stanisław Chmal; +Urszula Grzechowska; +Małgorzata Wieruszewska.

Niedziela 29 kwietnia

 1. 7.30 +Stanisława i Józef Stachurscy; +Helena i Mieczysław Baksalara.
 2. 9.00 + Anna Morzy (ur) i jej ++ rodziców i dziadków.
 3. 9.00 w 50 rocznicę ślubu Wandy i Kazimierza z podziękowaniem za 50 lat życia w małżeństwie.
 4. 10.30 +Katarzyna, Adam, Jadwiga, Maria, Michał, Jan i ++ z rodz. Pomian i Brygarczyk
 5. 12.00 + Natalia (41 r. śm); +Stanisław Ratajczak; +Irena, Jan Kubiś; Jacek Sobkowiak.
 6. 18.30 + Roman Piotrowski (8 r. śm).