Intencje mszalne od 23 do 29 marca 2020

Poniedziałek, 23 marca

18.30 ++ Ryszard, Helena Kostrzewa

Wtorek,24 marca

18.30 + Anna Szamrej w 2. r. śm.

Środa, 25 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; + Łucja Stachowiak – od rr. Dudów i Leitgeber; + Maria Mikuła z ok. im.; + Jerzy Matuszak – od rr. Czajkowskich i Wieczorek; + Jan Pawlak – od Anny i Romana Nowakowskich; ++ Anna Szamrej, Elżbieta, Zygmunt Kucharscy, Wojciech Grządzielewski, zm. z rr. Owczarzów i Sobkowiaków; + Jagoda Górska oraz o pociechę dla rodziców – od sąsiadów Wiolety i Tomasza z synami; + Tadeusz Woźny – od r. Przybyłów; + Gertruda Boczulińska – od Aurelii i Albina z r.; + Rafał Kaszubiak

Czwartek, 26 marca

18.30 1) ++ Zenon w 2. r. śm., Władysława(f), Maria, Edmund Pers, Maria, Michał Jarysz, zm. z r.,; 2) + Kazimierz Cichy – od s. Wiesława z r.

Piątek, 27 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; + Jerzy Matuszak – od siostry z r.; + Wojciech Grządzielewski z ok. ur.

Sobota, 28 marca

18.30 1) ++ Józef, Walentyna Siekierscy, Jerzy, Wojciech, Józef, Maria Starosta; 2) + Kazimierz Cichy – od s. Wiesława z r.

Niedziela, 29 marca

  1. 07.30 ++ Józef, Stanisława(f) Stachurscy, Helena, Mieczysław Baksalara
  2. 09.00 + Jerzy Matuszak – od żony z r.
  3. 10.30 ++ Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny, Helena, Władysław Wawrzyszko
  4. 12.00 w 42. r. ślubu Grażyny i Edwarda z podz. I prośbą
  5. 15.00 ++ Franciszek, Rozalia Kawiccy, Agnieszka, Wojciech Nowak
  6. 18.30 + Adam Siekierski w 1. r. śm.