Intencje mszalne od 28 maja do 3 czerwca 2018

Poniedziałek 28 maja

18.30 + Edward Woźny i +Maria Mitura

Wtorek 29 maja

18.30 + Władysława (ona) Papych (r. śm) za ++ z rodz. Papych i Tatarskich.

Środa 30 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; podziękowanie Panu Bogu za Jego miłosierdzie okazane Grażynie; podziękowanie za dary nieba i piękną miłość Matki Bożej (od Grażyny); w intencji Rodziców Małgorzaty i Witolda z prośbą o odwagę przyjęcia woli bożej dla ich życia z prośbą o ich zbawienie; +Edmund Matuszewski (3 r. śm.) oraz + Jerzy i ++ dziadków obu stron; + Jacek Marciniak; +Kazimierz (6 r. śm); +Helena i Stefan Błaszczak; +Franciszka (ona) Rybarczyk; +Czesław Grzesiak i ++ z rodziny Grzesiaków; ++Stefania, Marian Tomczak; ++ dziadków Łukaszewskich i Błaszczaków; + Janka Dąbrowska; +Michał, Aniela, Michał, Mirosław, Renata, Józef, Kazimierz Opałka; +Kazimierz Dudziak; +Helena Nalewaj; +Marianna, Łukasz Przybylscy i ++ z rodziny; +Krystyna, Tadeusz Dorna; +Jan, Aniela, Stanisław Niewiada; +Jan Szmyt (od siostry Jadwigi z rodz. z Drezna); +Zenon Pers, (od rodz. Jandy z Edmundowa); +Anna Szamrej (od rodz. Jaśkiewiczów i Różewskich); +Helena Muszyńska (od wnuczki Ewy z rodz.); +Kazimierz Mazur (od m. Rumianka); +Zdzisław Wolski (od córki Małgorzaty z rodz.); +Walentyna Lizak (od wnuczki Izabelli z mężem).

Czwartek 31 maja – Uroczystość Bożego Ciała

 1. 7.30 +Janina Borowczak 9od brata Henryka z synem Arkadiuszem).
 2. 9.00 +Danuta Leitgeber (od męża z rodz).
 3. Po procesji Za Parafian
 4. 18.30 Podziękowanie za otrzymane łaski Boże z prośbą o zgodę w rodzinie i dalsze błogosławieństwo i Łaski Boże dla rodziny.

Piątek 1 czerwca – pierwszy piątek miesiąca

 1. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; w intencji Teresy Jeziernej z okazji 70 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, dalszą opiekę Bożą i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (od rodz. Jeziernych); w intencji dzieci Damiana, Łukasza, Patryka od Mamy i Taty z prośbą o potrzebne łaski Boże dla nich i i ich rodzin; +Zofia Szewczyk (7 r. śm) (od rodziny); +Bronisława Stypińska 9od rodz. Jerzaków z Przeźmierowa); +Aleksandra Kaleta (od wnuczki Kasi z rodz.); +Czesława Serkowiak (od Macieja z rodziną); +Henryka Jendro (ur) (od męża i syna Artura z rodziną).
 2. 20.00 Eucharystia w Rumianku.

Sobota 2 czerwca – pierwsza sobota miesiąca

 1. 10.30 Chrzest (MK)
 2. 15.00 Msza Święta ślubna (MK)
 3. 16.30 Msza Święta ślubna (DK)
 4. 18.30 Msza Święta wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko NSNMP;
 5. 18.30+Alojzy, Helena, Stefan i ++ z rodz. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Niedziela 3 czerwca

 1. 7.30 o zdrowie i BBł światło i łaskę Ducha Św. dla prezbiterów naszej parafii, prośba o święte liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
 2. 9.00 +Józefa Michalska; +Stanisław Michalski; Marian Dekiert z okazji Dnia Ojca i Matki.
 3. 10.30 Podziękowanie miłosiernemu Bogu za cudowne uzdrowienie Szymona;
 4. 12.00 + Leszek Dunaj (im) i ++ Rodziców obu stron. Chrzest po Mszy św.
 5. 18.30 + Aniela (r. śm) +Władysław Szczygieł; +Elżbieta Krysman; +Marcin Wolski (od rodz. Szczygieł).