Intencje mszalne od 4 do 10 grudnia 2017

Poniedziałek 4 grudnia

18.30 + Maria (r. śm).

Wtorek 5 grudnia

18.30 + Irena Hauffa (od córki Danuty z rodz.).

Środa 6 grudnia

 1. 7.00 Za parafian.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty; o BBł z okazji 70 r. urodzin; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, i Szymonka; o szczęśliwą operację Jędrzeja;+Ks. Adam; +Leszek Nowacki (12 r. śm); +Stanisława, Andrzej (ur. im) Nowaccy; +Katarzyna (im), Józef, Jan, Maria, Michał. Tekla Małaczyńscy; +Maria Wawrzyniec; +Jan, Berta Zarubajko; +Zbigniew Ślipko; +Kazimierz Jakubowski; +Helena Gracjan, Tomasz, Marian, Elżbieta, Paweł Starzonek, za ++ z rodziny; +Maria Mazut, (im) za wszystkich ++ z rodz. Mazur i Wójcik; +Jadwiga, +Edward (20 r. śm) Maciejewscy; +Teofil Maciejewski; za ++ z rodzin Koszelów i Maciejewskich; +Barbara (im); +Gerard, Jacek Reszewscy; za ++ z obu rodzin; +Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak; +Stanisława, Piotr Ratajczak, +Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Arturek Franciszek Nowotni; +Kazimiera, Kazimierz Lima; +Stanisława, Franciszek, Feliks Płoszyńscy; +Leon Wojtkowiak i + Zbigniew Nowak; +Henryk Dyszkant (od córki Anny z Jakubem); +Urszula Kunikowska (3 r. śm); +Czesława Frala (od bratowej Kazimiery Różańskiej z rodziną i od rodz. Serafin); +Genowefa Napierała (od wnuczki Marleny z mężem); +Seweryna (ona) Wierszuła (ur); +Czesław Wierszuła; +Salomea Dmowska (1 r. śm); +Stankiewicz Marek (od Marysia z Halinką); +Jerzy Walkowiak (od najbliższych sąsiadów); +Czesława i Henryk Adamski (od rodz. Kuśnierzów i Piechotów); +Zofia Barłóg (od Czesławy Duszyńskiej); +Stanisława Janeczek (od rodz. Sokołowskich); +Adolfina Ciachurska; +Mieczysław, Genowefa Łączkowscy; +Barbara (im); +Melania, Alfons, Urszula Bąkowscy.

Czwartek 7 grudnia

 1. 18.30 +Mieczysław Dudziak (14 r. śm).
 2. 18.30 +Krystyna Kitowska.

Piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

 1. 9.00 +Czesław Szczechowiak (5. R. śm.) i ++ Rodziców i Rodzeństwo obu stron; +Izabella Jadowska.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; w int. Aleksandry i Katarzyny, prośba o BBł i potrzebne łaski – od rodziców; prośba o dar rodzicielstwa Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka; o szczęśliwą operację dla Jędrzeja; +Ks. Adam; +Marian (im) i Irena Pigła; +Ryszard Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski; +Zdzisław Ziółek i ++ z rodz. Oczarzów, Sobkowiaków, Kobosów; +Andrzej Marczak (od Pracowników Firmy OAZA z TP); +Kazimiera Marska (2 r. śm od syna); +Genowefa Napierała (od rodz. Hałasów, Henczów, Sekietów) +Zofia Barłóg (od m. Rumianka); +Barbara i Jerzy Jaworscy; +Henryk Dyszkant (od żony z córką) .

Sobota 9 grudnia

 1. 16.00 Chrzty (DK).
 2. 18.30 +Pelagia Walter (r. śm); +Józef i Włodzimierz Walter.

Niedziela 10 grudnia – II niedziela Adwentu

 1. 7.30 Za Papieża Franciszka, kardynałów, biskupów, prezbiterów, za seminaria duchowne, wykładowców, profesorów o otwarcie serc na prawdziwe światło Ducha Świętego.
 2. 9.00 + ojciec Ferdynand Perz (franciszkanin).
 3. 10.30 + Stachowiak Zbigniew (3 r. śm).
 4. 12.00 w int Ewy w 70 rocznicę urodzin podziękowanie za dar życia i prośba o BBł. Chrzest po Mszy św.
 5. 18.30 +Kacper Najdek.