Intencje mszalne od 9 do 15 kwietnia 2018

Poniedziałek 9 kwietnia – Zwiastowanie Pańskie

 1. 9.00 Podziękowanie za dar 60 lat sakramentu małżeństwa i z prośbą o zdrowie.
 2. 18.30 + Stanisław (21 r. śm).

Wtorek 10 kwietnia

18.30 w 35 rocznicę ślubu Wiesławy i Wincentego. W podziękowaniu za dar małżeństwa i rodziny, oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata życia.

Środa 11 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani;+Wanda (ur.) i Mieczysław Czereś; +Henryk Dyszkant; +Janina Hendżak; +Feliks Płoszyński (5 r. śm); +Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak; +Stanisława i Piotr Ratajczak; +Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Arturek, Franciszek Nowotni; +Kazimiera, Kazimierz, Lima; +Stanisława, Franciszek Płoszyńscy; +Władysława Matuszewska, +Stanisław i Zbigniew Matuszewscy; +Kazimiera i Stanisław Łodyga, +Franciszka Matuszewska;+Józefa (ona) Antkowiak (20-tą r. śm);+ Ignacy i Wojciech Antkowiak;+ Jadwiga i Ludwik Majda;+ Eugeniusz i Robert Majda: oraz za wszystkich zmarłych z obu stron; +Barbara Bartkowiak (od rodz. Bronowickich i Lupów); +Stanisław Grenda (od sąsiadów Jandy); +Bronisława Stypińska (70 r. ur); +Zofia Kudrej (od rodz. Hercków); +Mieczysław, Tomasz Sobkowiak; +Zofia i Kazimierz Sobkowiak; +Krystyna i Stanisław Wójtowicz; +Janina Maik (od syna Ryszarda z rodziną); +Kazimiera Kapelan (od córki Magdaleny z rodz.); +Bogumiła Napierała (od córki Sławy z rodz); +Zenon Pers (od córki Marii z mężem); +Anna Szamrej (od rodz. Figaniaków); +Grzegorz Staniek (od Katarzyny i Piotra Śpitalniak i Anny Szot z Katowic); +Helena Muszyńska (od syna Ryszarda z żoną i córkami); +Jan Soćko (3 r. śm); +Janina Soćko; +Bronisława i Roman Jędrzejczak.

Czwartek 12 kwietnia

 1. 18.30 +Stanisław Siejkowski (od żony) i za ++ rodziców.
 2. 18.30 +Agnieszka Kubiak (30 r. śm) i ++ Dziadków.

Piątek 13 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; w intencji całej wspólnoty żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej, prosząc o potrzebne łaski i BBł dla Rodzin; +Barbara Bartkowiak (od rodziny Kowalskich i Kokocińskich); +Danuta Leitgeber (od rodz. Kożuchowskich); +Jan Szmyt (od brata Zdzisława z synami); +Zenon Pers (od syna Ryszarda z żoną); +Bogdan Targowski (od żony).

Sobota 14 kwietnia

 1. 18.30 W intencji Franciszka i Marceliny z okazji rocznic ich urodzin, podziękowanie za dar życia i prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla dzieci i ich rodziców.
 2. 18.30 +Helena, Mariusz Bazyluk (Prośba o łaskę nieba).

Niedziela 15 kwietnia

 1. 7.00 o zdrowie, BBł, światło i łaskę Darów Ducha Świętego dla prezbiterów Naszej Parafii; prośba o święte, liczne powołania, kapłańskie zakonne i misyjne.
 2. 9.00 +Marek Figiel (1 r. śm)i ++ z rodz. Kierzków i Krzowskich.
 3. 10.30 w 35 rocznicę ślubu podziękowanie za otrzymane łaski i błogosławieństwa z prośbą o dalsze dary i zdrowie dla całej rodziny.
 4. 12.00 +Ratajczak Helena (od chrześniaka Dawida z rodz).
 5. 15.00 W intencji Mirka w 50 rocznicę urodzin
 6. 18.30 +Marianna (1 r. śm); +Józef (ojciec) i +Józef (brat) Kosmala.