Ogłoszenia parafialne na niedzielę 7 stycznia 2018

Niedziela 7 stycznia – Niedziela Chrztu Pana Jezusa

  1. Serdecznie zapraszamy Drogich Parafian na wspólne śpiewanie kolęd o godz. 15.30 w naszym kościele. Całość poprowadzą: Schola Liturgiczna, Zespół Młodzieżowy oraz Boże Krówki. Ilustracje piaskiem wykona Katarzyna Perkowska.
  2. Opłatek dla męskiej grupy różańcowej o 19.30 na probostwie.

Poniedziałek 8 stycznia

  1. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  2. Katecheza kerygmatyczna dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w naszej Parafii i dla kandydatów na rodziców chrzestnych o godz. 20.00 na probostwie.

Środa 10 stycznia

Poranna Eucharystia o godz. 7.00 rano, biuro parafialne czynne od 10.00 do 12.00, Z powodu kolędy modlitwy adoracyjne w kościele, bez wystawionego Najświętszego Sakramentu od 17.30. Msza Św. wieczorna o 18.30.

Czwartek 11 stycznia

Młodzież z klas 3a, 3c i 3d oraz z gimnazjum w Baranowie, przygotowujące się u nas w parafii do bierzmowania mają spotkanie w czwartek o godz. 19 na plebanii.

Sobota 12 stycznia

Adoracja NS od 17.30.

Niedziela 14 stycznia – II niedziela zwykła

Śpiewacy chóru Nowowiejskiego zapraszają na tradycyjną „Biesiadę Kolędową” przy kawie. Początek o godz. 15.00 w Sali GOKU w TP przy ulicy Ogrodowej. Wstęp Wolny. Prezbiter Adam te się tam wybiera i serdecznie zaprasza. 

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

  1. Msze Św. o godz. 7.00 rano w Małym Kościele od poniedziałku do soboty. Przez czas trwania kolędy Msza Św. wieczorna będzie tylko w środę, sobotę i niedzielę.
  2. W czasie kolędy Biuro Parafialne nie będzie czynne wieczorem. Sprawy biurowe można załatwiać albo w środę do południa albo w niedziele po mszach świętych. Gdyby dla kogoś odwiedziny kolędowe były o zbyt wczesnej porze prosimy zamienić się z sąsiadami albo poprosić o odwiedziny na końcu. W domach w których dotychczas kolęda nie była przyjmowana prosimy powiadomić o chęci przyjęcia kolędy.

ZMARŁA NASZA PARAFIANKA…

Danuta Leitgeber z TP, pogrzeb był w minionym tygodniu. Dobry Jezu a nasz Panie…