Ogłoszenia parafialne na niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020

1. Przypominamy, że zgodnie z regulacjami tego okresu kwarantanny we Mszy św. może uczestniczyć w naszym kościele do 25 osób.

2. Transmisje internetowe Mszy św. z Dużego Kościoła: sobota, g. 18.30, niedziela, g. 10.30 i 12.00.

3. Nadal nie będą odbywać się żadne spotkania ani katechezy. Biuro parafialne będzie czyn-ne w poniedziałek, środę i piątek WYŁĄCZNIE po wieczornej Mszy św. Uprzejmie proszę, aby interesanci przychodzili zaopatrzeni w maseczki.

4. W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji o ustanie pandemii oraz z prośbą o deszcz zakończona nabożeństwem majowym.

5. W poniedziałek 25 maja nasze kościoły zostaną poddane gruntownej dezynfekcji, przeprowadzonej przez wyspecjalizowana firmę. W związku z tymi pracami Duży Kościół będzie dostępny dopiero od g. 17.30!!!

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która zakończy Okres Wielka-nocny.

7. Powoli kończy się czas spowiedzi i komunii wielkanocnej – trwa on do niedzieli Trójcy Św., która w tym roku przypada 07 czerwca. Zachęcam tych, którzy z powodu ograniczeń sanitarnych nie mogli przyjść do sakramentów w minionych tygodniach (zwłaszcza we Wielkim Poście), aby w tych dniach skorzystali z daru łaski Bożej.

8. Bierzmowanie klas ósmych, które miało odbyć się w środę 03 czerwca zostało odwołane. poinformujemy natychmiast, jak tylko zostanie wyznaczony nowy termin.

9. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprzez wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!