Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Bożego Narodzenia 25/26.12.2020

1. W ten wielki i święty dzień pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Pan Jezus, który przynosi nam „niepojęte z niebios dary”, niech każdemu z nas udzieli obficie swoich łask a wraz z nimi umiejętności współpracy z tymi łaskami. Niech Jego pokój, który przewyższa wszystkie skarby tego świata przepełni nasze serca, nasze domy, naszą Ojczyznę. Niech światło betlejemskiej Nocy błyszczy w każdym dniu, wskazując drogę do radości i pokoju. Radosnych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!!!

2. Składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy pomogli naszej wspólnocie w przeżywaniu Świąt Narodzenia Pańskiego. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w roratach i w ten sposób wyszli na spotkanie przychodzącego Pana. Dziękuję Księdzu Gniewomirowi za gorliwą pracę duszpasterską. Dziękuję za podarowanie choinek do kościołów i na probostwo. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do przygotowania żłóbka. Dziękuję osobom, które przygotowały ustrojenie kościoła w kwiaty, posprzątały kościół, wymieniły obrusy – dzięki nim wszystkim możemy o wiele piękniej przeżyć tę uroczystość!. Dziękuję Panu Organiście i służbie liturgicznej. Dziękuję wszystkim za wspólną radosną modlitwę! Dziękuję wszystkim, którzy na rozmaite sposoby okazują troskę i życzliwość nasze parafii! Bóg zapłać!

3. Msze święte w Boże Narodzenie do południa jak w każdą niedzielę; nie będzie Mszy o 18.30. W II Święto Msze według porządku niedzielnego; składka z tego dnia przeznaczona jest na WT UAM i KUL.

4. W niedzielę 27 grudnia przypada święto Świętej Rodziny.