Ogłoszenia parafialne na XVII niedzielę zwykłą 26.07.2020

1. Przypominam o wakacyjnym układzie godzin odprawiania Mszy świętych: nie ma Mszy św. z g. 07.30; wszystkie pozostałe w Dużym Kościele o zwykłych godzinach.

2. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek WYŁĄCZNIE po wieczornej Mszy św. Uprzejmie proszę, aby interesanci przychodzili zaopatrzeni w maseczki.

3. Powróciła katecheza kerygmatyczna przed chrztem św. dla rodziców i kandydatów na chrzestnych. W okresie wakacyjnym jest ona głoszona co dwa tygodnie. Najbliższa będzie w poniedziałek 03 sierpnia.

4. W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji o ustanie pandemii. W środę adoracja z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Przyszła sobota będzie pierwszą w miesiącu. Ksiądz Szymon pragnie odwiedzić po raz ostatni chorych, którym posługiwał w naszej parafii. Gdyby ktoś z nich jednak wolałby, ze względu na sytuację epidemiologiczną, jeszcze wstrzymać się od wizyty, proszę o informację.

6. Dziękuję wszystkim, którzy już złożyli Daninę Diecezjalną, dzięki czemu możemy wywiązać się z naszych powinności względem Archidiecezji. Bóg zapłać!!!

7. GOK Sezam zaprasza nas na koncert w ramach Lusowskich Spotkań Muzycznych – niedziela 02.08, g. 13.15. Na stronie internetowej GOK-u informacje związane ze sposobem uczestnictwa w czasach pandemii.

8. Spotkanie dla tych, którzy mieli wziąć udział w pielgrzymce do Rzymu w czwartek 30.07 po Mszy św. w Dużym Kościele.