OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21.11.2021

 

 1. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz CARITAS, niosącą pomoc uchodźcom.
 2. W dni powszednie adoracja Najśw. Sakramentu na intencję ustania pandemii od g. 17.30.
 3. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych – obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans. Można rezerwować terminy Mszy św. na rok 2022.
 4. Spotkanie AA w poniedziałek o g. 18.00 w sali na górze na probostwie.
 5. Boże Krówki będą miały swoją próbę w poniedziałek o g. 19.00 w Małym Kościele.
 6. Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania: klasy siódme: chłopcy w poniedziałek, dziewczęta we wtorek; klasy ósme: chłopcy we środę, dziewczęta we czwartek. Każde spotkanie w Dużym Kościele, początek o g. 19.15.
 7. We wtorek Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele. Początek po Mszy św. Potrwa ona do g. 21.00.
 8. W piątek spotkanie Duszpasterstwa młodzieży o g. 19.30 w Sali na Górze na probostwie.
 9. CARITAS informuje, że w zaprzyjaźnionych sklepach zostały wystawione kosze, do których można składać artykuły spożywcze, z których zrobione będą paczki dla podopiecznych Caritas.
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Po Mszach św. będą zbierane ofiary na Seminarium Duchowne.
 11. Zwracam się z gorącą prośbą o stosowanie się nas wszystkich do zasad związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną. W kościele należy przebywać mając usta i nos zasłonięte maseczką; mamy wystawione pojemniki z płynem dezynfekującym – prosimy o korzystanie z nich.
 12. Zmarli nasi parafianie: + Aldona Szczepańska z TP (pogrzeb był w sobotę), oraz + Leonard Kruk z TP (pogrzeb będzie we wtorek o g. 12.00). Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…