OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 17.07.2022

1. W dni powszednie Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.30. Modlimy się w tych dniach zwłaszcza za Ukrainę, prosząc także o pokój dla Ojczyzny i całej Europy.
  2. Spotkanie grupy AA w poniedziałek o g. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  3. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek 18.07 o g. 20.00 na probostwie.
  4. We wtorek po Mszy św. Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele.
  5. W przyszłą sobotę i niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Ofiary z tej racji składane przekazujemy na konto Fundacji MIVA, zdobywającej środki transportu dla misjonarzy.
  6. Trwa peregrynacja małej Ikony Jasnogórskiej w naszych domach. W zakrystii można zgłaszać chęć przyjęcia Maryi do swojego domu w dogodnym terminie.
  7. Szkoła Pisania Ikon pragnie zaprosić na Warsztaty Ikonopisarskie, które poprowadzi w dniach 25-31 lipca. Patronem będzie bł. Edmund Bojanowski – treścią Warsztatów będzie napisanie ikony Błogosławionego, a także zapoznanie z dziełami Edmunda Bojanowskiego, zwłaszcza na polu wychowania, oraz pielgrzymka – nawiedzenie Jego relikwii w Luboniu. Bliższe informacje można otrzymać w zakrystii.
  8. Przypominam, że w lipcu i sierpniu obowiązuje

wakacyjny układ godzin odprawiania Mszy świętych niedzielnych:

nie ma Mszy św. z g. 07.30; wszystkie pozostałe w Dużym Kościele albo, jeśli pogoda pozwoli, Msze dopołudniowe przy ołtarzu polowym o zwykłych godzinach.