OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 24.07.2022

1. W tę niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary przy tej okazji składane przekazujemy na konto Fundacji MIVA, zdobywającej środki transportu dla misjonarzy.
  2. W dni powszednie Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.30. Modlimy się w tych dniach zwłaszcza za Ukrainę, prosząc także o pokój dla Ojczyzny i całej Europy.
  3. Spotkanie grupy AA w poniedziałek o g. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  4. We wtorek po Mszy św. Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele.
  5. Trwa peregrynacja małej Ikony Jasnogórskiej w naszych domach. W zakrystii można zgłaszać chęć przyjęcia Maryi do swojego domu w dogodnym terminie.
  6. Szkoła Pisania Ikon pragnie zaprosić na Warsztaty Ikonopisarskie, które poprowadzi w dniach 25-31 lipca. Patronem będzie bł. Edmund Bojanowski – treścią Warsztatów będzie napisanie ikony Błogosławionego, a także zapoznanie z dziełami Edmunda Bojanowskiego, zwłaszcza na polu wychowania, oraz pielgrzymka – nawiedzenie Jego relikwii w Luboniu. Bliższe informacje można otrzymać w zakrystii.
  7. Przypominam, że w lipcu i sierpniu obowiązuje

wakacyjny układ godzin odprawiania Mszy świętych niedzielnych:

nie ma Mszy św. z g. 07.30; wszystkie pozostałe w Dużym Kościele albo, jeśli pogoda pozwoli, Msze                                  dopołudniowe przy ołtarzu polowym o zwykłych godzinach.

1. Zmarły nasze parafianki z TP: + Urszula Wasielewska (pogrzeb był w piątek) oraz + Elżbieta Derda (pogrzeb będzie we wtorek o g. 11.00). Polećmy je Bożemu Miłosierdziu…