OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 10.10.2021 r.

1. W tę niedzielę XXI Dzień Papieski pod hasłem NIE LĘKAJCIE SIĘ! Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  2. W dni powszednie adoracja Najśw. Sakramentu na intencję ustania pandemii od g. 17.30.
  3. Zapraszamy na Różaniec: odmawiamy go wspólnie na codziennym nabożeństwie o g. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo dla młodszych w poniedziałki, środy i piątki o g. 17.00.
  4. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych – obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans.
  5. Spotkanie AA w poniedziałek o g. 18.00 w sali na górze na probostwie.
  6. We wtorek Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele. Początek po Mszy św. Potrwa ona do g. 21.00.
  7. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na Różaniec: klasy A w poniedziałek, klasy B w środę, a klasę C w piątek – na g. 17.00 w Dużym Kościele.
  8. Kandydaci do bierzmowania z klasy siódmej będą mieli swoje spotkania: dziewczęta we wtorek, chłopcy w czwartek; oba spotkania po Mszy św. o 19.20 w Dużym Kościele.
  9. W środę 13.10 ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: o g. 20.00 wspólny Różaniec, o 20.30 samo nabożeństwo zakończone procesją z figurą Matki Bożej.
  10. W piątek spotkanie Duszpasterstwa młodzieży o g. 19.30 w Sali na Górze na probostwie.
  11. Zbiórka ministrantów w sobotę o g. 10.00 w Dużym Kościele.

Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone zwłaszcza na budowę naszego nowego Domu Parafialnego. Po poświęceniu w ubiegłą niedzielę placu budowy rozpoczęły się prace przy wznoszeniu budynku. Wykonano wykopy pod fundamenty, założono zbrojenia, wylano ławy fundamentowe, ułożono izolację i zaczęto pierwsze prace murarskie. Zgodnie z harmonogramem działań zaczął pojawiać się na placu materiał budowlany. Czeka nas zakup: styropianu (12 kubików po 400,00 PLN każdy), 30 palet bloczków na fundamenty (po 210,00 PLN każda) oraz cegieł Wienerberger (120 palet po 480,00 PLN każda). Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie – gdyby ktoś zechciał „zaadoptować” np. kubik albo dwa styropianu czy paletę cegieł byłoby to wielkim wsparciem! Jednocześnie pragnę przypomnieć, ze takie ofiary przelane na konto parafii z tytułem „na budowę Domu parafialnego” można potem odliczyć od podatku.