OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 08.09.2024

1. Spotkanie Grupy AA w poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  2. We wtorek po Mszy św. Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele.
  3. Spotkanie Parafialnego Zespołu CARITAS we wtorek o g. 19.15 w Domu Parafialnym. Będziemy cieszyć się z obecności nowych osób, które chciałyby włączyć się w dzieło niesienia pomocy bliźnim w potrzebie.
  4. Zapraszamy na spotkanie modlitewne kandydatów do bierzmowania z klas siódmych i ósmych – we czwartek, po Mszy św. w Dużym Kościele. Podczas spotkania będzie okazja do spowiedzi św.
  5. Wspólnota JEZUS Źródło Życia zaprasza na spotkanie we czwartek o g. 19.30 w Domu Parafialnym.
  6. Boże Krówki zapraszają na próbę śpiewu w piątek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  7. W piątek spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży o 19.30 w Domu Parafialnym.
  8. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na WT UAM i KUL.
  9. Przypominamy o kolejnym cyklu spotkań dla narzeczonych. Katechezy przedmałżeńskie odbywać się będą we wtorki o godz. 19.15 od 1 października do 5 listopada w Domu Parafialnym. Zapisy na stronie Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Poznańskiej. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  10. Już dziś zapraszam dzieci pierwszokomunijne na spotkanie – po niedzieli 15.09.
  11. Wspólnota GENEZARET zaprasza na kurs Odkrywanie Chrześcijaństwa. Będzie on miał miejsce w parafii w Lusowie w poniedziałki od 16.09 do 18.11. Szczegóły na ulotkach z tyłu kościoła.
  12. Dziś druga niedziela w miesiącu – serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę na budowę naszego nowego Domu Parafialnego. W zeszłym miesiącu na tacę zebrano 5 699 PLN ; na konto wpłynęło 3 700 PLN. Serdeczne Bóg zapłać!