Przystań i Walcz

Wyjazdy Przystań i Walcz

Od 2011 roku przy współpracy z Fundacją Przystań i Walcz organizujemy spływy kajakowe

dla naszej Parafii w Tarnowie Podgórnym.

Odbywają się one w lipcu na rzekach północno zachodniej części Polski.

O co w nich chodzi? Pozwól, że zadam Ci pytanie:

Co dałoby Twoje dziecko za to, by móc przeżyć z Tobą kilkudniową przygodę na łonie dzikiej natury?

Taką przygodę, gdzie jesteście przede wszystkim dla siebie nawzajem, gdzie uczycie się współpracy i odnajdywania piękna w otaczającej Was ze wszystkich stron przyrodzie? Gdzie możecie przystanąć w codziennym biegu i zrobić krok naprzód w walce o waszą relację? Może wiecie jak to jest i szukacie kolejnej takiej pięknej chwili? A może nie wiecie, bo nigdy nie było takiej okazji?

Wierzymy, że ojcowie, którzy są z oddaniem zaangażowani w relacje rodzinne mają kluczowe i niezastąpione znaczenie dla rozwoju dzieci – ich poczucia własnej wartości, moralności, postawy i zrozumienia tego, czym jest męskość i kobiecość. Do każdego ojca chcemy kierować więc wyzwanie: Przystań… i walcz!

Przystań w biegu codziennego życia, pomyśl o tym, co tak naprawdę w nim się liczy i podejmij walkę o to, co jest tego rzeczywiście warte.

Zapisy i więcej informacji na stronie: www.przystan.org.pl

Koordynator spływu parafii Tarnowo Podgórne: Lesław Dobrzyński, tel.: 601379988

Znajdziesz nas na FB: FB PRZYSTAŃ I WALCZ

Relacja ze spływu 2020 r.: YOUTUBE PRZYSTAŃ I WALCZ