OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 15.09.2024

1. Adoracja Najśw. Sakramentu w dni powszednie w Dużym Kościele od. 17.30.
  2. Spotkanie Grupy AA w poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  3. Zapraszam na spotkanie dzieci klas trzecich – odbędą się one w Małym Kościele o g. 17.00 wg następującego planu: SP 2 poniedziałek, klasy 3A i 3B SP 1 we wtorek, klasy 3C i 3D SP 1 w środę.
  4. We wtorek po Mszy św. Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele.
  5. Boże Krówki zapraszają na próbę śpiewu w piątek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  6. W piątek spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży o 19.30 w Domu Parafialnym.
  7. Ministranci będą mieli swoją zbiórkę w sobotę 21.09 o g. 10.00 w Dużym Kościele.
  8. Przypominamy o kolejnym cyklu spotkań dla narzeczonych. Katechezy przedmałżeńskie odbywać się będą we wtorki o godz. 19.15 od 1 października do 5 listopada w Domu Parafialnym. Zapisy na stronie Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Poznańskiej. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  9. Wspólnota GENEZARET zaprasza na kurs Odkrywanie Chrześcijaństwa. Będzie on miał miejsce w parafii w Lusowie w poniedziałki od 16.09 do 18.11. Szczegóły na ulotkach z tyłu kościoła.
  10. Zmarł nasz parafianin z TP + Andrzej Jasnowski. Pogrzeb odbędzie się w czwartek w Poznaniu na cmentarzu przy ul. Nowina. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…