OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13.10.2024

1. W tę niedzielę z racji XXVI Dnia Papieskiego przed kościołem zbiórka na Fundację DZIEŁA NOWEGO TYSIĄCLECIA.
  2. Przeżywamy miesiąc październik, związany szczególnie z rozważaniem życia Pana Jezusa i Matki Bożej na Różańcu. Zapraszamy na Różaniec: odmawiamy go na codziennym nabożeństwie o g. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo dla młodszych we wtorki i czwartki o g. 17.00. Szczególnie zapraszam dzieci pierwszokomunijne: we wtorek grupę sobotnią, we czwartek grupy niedzielne.
  3. W tę niedzielę ostatni tegoroczny Dzień Fatimski. Zapraszam już dziś na g. 20.00: adoracja i Różaniec, o 20.30 Nabożeństwo Fatimskie zakończone procesją wokół kościoła i Apelem Jasnogórskim.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu w dni powszednie w Dużym Kościele od. 17.30.
  5. Spotkanie Grupy AA w poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  6. We wtorek po Mszy św. Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Małym Kościele.
  7. W środę zapraszamy dzieci młodsze na warsztaty plastyczne o Ewangelii „Kredkami do nieba”: godz. 17.00 w Domu Parafialnym.
  8. W środę Krąg Biblijny Kobiet o g. 20.00 w Domu parafialnym.
  9. Boże Krówki zapraszają na próbę śpiewu w piątek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  10. Zapraszamy na spotkanie dla kobiet pt. Niezłe ziółka w sobotę 19.10 o g. 10.00 – 12.00 w Domu Parafialnym. Gościem będzie pani Waleria Mielczyńska, która podzieli się swoją pasją i wiedzą na temat zastosowania ziół i produktów naturalnych w codziennym życiu, Będzie czas na pytania i rozmowy. Wstęp wolny.
  11. Przyjmujemy już intencje Mszy św. na rok 2025 w godzinach Biura Parafialnego (poniedziałek, środa, piątek po wieczornej Mszy św.).
  12. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dziś na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczone na dokończenie prac przy nowym Domu Parafialnym i gromadzeniu środków na energię w sezonie zimowym. We wrześniu zebraliśmy kwotę PLN, na konto wpłynęło PLN, do Biura złożono   PLN. Bóg zapłać!