OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 28 KWIETNIA 2024

1. Po Mszy św. przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc bliźnim w potrzebie świadczoną przez naszą parafialną CARITAS.
  2. W dni powszednie adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.30.
  3. W poniedziałek spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 w nowym Domu Parafialnym.
  4. We wtorek po Mszy św. Grupa Adoracyjna zaprasza na czuwanie przed Jezusem Eucharystycznym w Dużym Kościele.
  5. Spotkanie Parafialnego Zespołu CARITAS we wtorek po Mszy św. w Domu Parafialnym. Zapraszamy chętnych!
  6. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w tygodniu podczas adoracji przed Mszami świętymi. W niedziele zaś zapraszamy na nabożeństwa przy krzyżach i kapliczkach; połączymy je z modlitwami o dobre urodzaje. Zaczniemy od niedzieli 5 maja – początek o g. 20.00 przy Grocie Matki Bożej obok Małego Kościoła; 12 maja o g. 20.00 przy krzyżu w Górze; 19 maja w Kokoszczynie; 26 maja w Rumianku. Środa ta będzie też pierwszą w miesiącu. Zapraszam na modlitwę przez pośrednictwo św. Józefa: od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwy do św. Józefa. Spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Mężczyzn po Mszy św. na probostwie. Biuro Parafialne będzie nieczynne!!!
  7. W tym tygodniu przypadnie Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
    • Objazd chorych z sakramentami: w czwartek od g. 08.00.
    • Okazja do spowiedzi św. w CZWARTEK!!! od g. 16.00. Komunia św. o 16.30, 17.00 i 17.30. Od 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu.
    • W I sobotę Wojownicy Maryi zapraszają na nabożeństwo wynagradzające wobec Serca Niepokalanej: o g. 07.30 różaniec, o 08.00 Msza św., po niej rozważanie i spotkanie formacyjne.
  8. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o g. 09.00, 11.00 (w intencji Ojczyzny) oraz o g. 18.30. Uroczystość ta zniesie piątkowy post. Biuro Parafialne będzie NIECZYNNE!!!
  9. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na spotkanie w piątek o g. 19.30 w Domu Parafialnym.
  10. W przyszłą niedzielę, na zakończenie Tygodnia Modlitw o Powołania przed kościołem zbiórka na wsparcie naszego Seminarium Duchownego.
  11. Zapraszamy też serdecznie do udziału w Pikniku (niedziela 26 maja). Wystawiliśmy planszę przedstawiającą możliwości wsparcia naszego święta (zaprezentowanie swoich talentów, pomoc w organizacji technicznej, dołączenie do obsługi stoisk albo poprzez ufundowanie nagród: rzeczy czy usług do loterii SantoFanto). Swoje namiary można włożyć do odpowiedniej koperty na planszy albo zgłosić osobiście – np. w zakrystii, w Biurze czy poprzez profil fejsbukowym naszej Parafii.
  12. UWAGA!!! W związku z uroczystościami I Komunii dla ogółu parafian będą następujące zmiany:

* w sobotę 11.05 Msza św. będzie w KAPLICY NA CMENTARZU

* w niedzielę 12.05 Msza św. z g. 07.30 będzie w MAŁYM KOŚCIELE, Msze św. z gg. 09.00, 10.30 i 12.00 będą w KAPLICY NA CMENTARZU, Msza św. z g. 18.30 będzie w DUŻYM KOSCIELE.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i zwrócenie uwagi na powyższe zmiany!